آشپزی، سبک زندگی،دانستنی ها

زندگی واقعا ساده است، ما اصرار داریم آن را پیچیده کنیم «کنفسیوس »

روش های مقابله با افراد پرحرف

۱ نظر

همه ی ما نیاز به حرف زدن داریم و تعاملات اجتماعی بخش مهمی از رفتار های ما را تشکیل می دهد.اما برخی افراد در حرف زدن افراط می کنند و طرف مقابل خود را خسته می کنند. 

 اگر در اطراف خود در جمع فامیل، محیط مدرسه و دانشگاه و یا محیط کار با افرادی مواجه هستید که پر حرف هستند و بدون وقفه صحبت می کنند و از آن رنج می برید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید تا با روش های مقابله با افراد پرحرف آشنا شوید.  

۰ ۰

عملی کردن اهداف را به واقعیت تبدیل کنیم

۱ نظر

بار ها شنیده ایم که باید برای زندگی خود هدف داشته باشیم و زندگی بدون هدف انسان را تبدیل به یک موجود بی انگیزه می کند. اما رسیدن به اهداف همیشه کار آسانی نیست و ممکن است در راه عملی کردن اهدافمان دچار یأس و ناامیدی شویم.

در این مطلب راهکارهایی برای عملی کردن اهدافتان ارائه می دهیم و امیدواریم با خواندن آن ها در این مسیر موفق تر از قبل عمل کنید.

چگونه اهدافمان را تعیین کنیم؟

تعیین اهداف کار مهمی است و قبل ازانجام هر کاری باید اهدافمان را تعیین کنیم و یک دید کلی از آینده خود داشته باشیم. هدف هایی که انتخاب می کنید بهتر است ویژگی های زیر را داشته باشد:

۰ ۰

رژیم لاغری اصولی و بدون برگشت

۰ نظر
شاید شما هم جزو افرادی باشید که بارها تصمیم به لاغری و کاهش وزن گرفته اید ولی نتیجه ای از آن دریافت نکرده اید و یا نتیجه ی آن موقت و زودگذر بوده است. در این صورت به شما پیشنهاد می کنیم مطالب این مقاله را بخوانید تا شما را با یک رژیم لاغری اصولی و بدون برگشت آشنا کنیم.

اولین قدم برای شروع یک برنامه ی رژیم لاغری آمادگی ذهنی است!


قبل از اینکه شروع به گرفتن رژیم کنید اهداف خود را مشخص کنید و به این باور برسید که برای رسیدن به وزن ایده آل و تناسب اندام باید از بعضی خوردنی های خوشمزه دست بکشید و سبک تغذیه و مواد دریافتی خود را تغییر دهید و به هدف اصلی خود فکر کنید. 
تا کی می خواهید حسرت یک وزن ایده آل را بخورید؟ اگر به این باور برسید که تناسب اندام یک آرزوی محال نیست و می توان آن را محقق کرد تحمل سختی های رژیم لاغری برای شما بسیار راحت تر خواهد بود.
پس ذهن خود را آماده کنید و به نتایح شیرین کاهش وزن فکر کنید و خود را در بهترین حالت و متناسب ترین حالت تجسم کنید.
۰ ۰

دسر بیسکوئیتی با آناناس را چگونه تهیه کنیم؟

۱ نظر

اگر به دنبال یک دسر خوشمزه و آسان هستید این مطلب را از دست ندهید. دسر بیسکوئیتی فوق العاده راحت و سریع درست می شود و بسیار خوشمزه است.

دسر بیسکوئیتی به عنوان صبحانه یا عصرانه بسیار مناسب است و مورد علاقه بچه ها نیز می باشد.

مواد لازم برای تهیه دسر بیسکوئیتی:

  1. بیسکوئیت پتی بور پودر شده: 2 بسته
  2. پودر ژلاتین: 2 قاشق چایخوری
  3. آب یا شیر یا آب میوه: 1 پیمانه
  4. شکلات تخته ای: 100 الی 150 گرم
  5. فویل: 20*40
  6. آناناس: 3 حلقه 
  7. گردو خرد شده: 50 گرم

۰ ۰
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان